Zpět na úvodní stránku
Zpět na úvodní stránku Zpět na úvodní stránku Napište mi Umístění obchodu Prodej Opravy starožitných hodin Opravy Služby Zpět na úvodní stránku
Prodej
Prodej hodinářského zboží

Na veškeré zboží,  které je zakoupeno u mne v obchodu, poskytuji dvouletou záruku a pozáruční servis.
Zkrácení náramku u nových hodinek je zdarma a na počkání.

Hodinky
K prodeji Vám nabízím hodinky těchto značek: CASIO, MPM, FESTINA, VP, Q+Q,   Eurochron. Na přání zákazníka opatřím i jiné značky. Podle Vašeho vkusu si pak můžete vybrat hodinky ručičkové čí digitální, dále pak elegantní, šperkové společenské s koženým páskem nebo s kovovým náramkem, atraktivní hodinky vyrobené z titanu, oceli nebo plastové, dále pak sportovní vodotěsné, řízené signálem nebo extravagantní hodinky pro volný čas. Rovněž nabízím velký výběr dětských hodinek.
Hodinky

Hodiny
Z hodin Vám mohu nabídnout: hodiny nástěnné, stojací nebo stylové podlahové (skříňové) s bateriovým či mechanickým strojem. Dále si můžete vybrat hodiny kyvadlové jen jicí nebo bicí půlové či čtvrťové a v neposlední řadě i hodiny řízené signálem, na kterých se sám nařídí letní nebo zimní čas. Velmi příjemné jsou i hodiny se strojky s tichým chodem, znamená to, že nejste rušeni tikáním. Hodiny Vám nabízím těchto značek: H+H,   MPM,   Hermle, a  Eurochron.

Hodinky
Budíky
Vybírat si můžete z několika druhů budíků. Rozdělují se na ručičkové nebo digitální. Převážná většina budíků má osvětlení číselníku, opakovací buzení a příjemné pípání s postupně se zvyšujícím tonem. Také Vám mohu nabídnout budíky s tichým chodem nebo rádiem řízené a to i s projektorem, který promítá čas na stěnu či strop, záleží jen na Vás, kterým směrem projektor nasměrujete. Budíky prodávám těchto značek:   MPM,   Eurochron,   Atlanta.

Baterie
V tomto sortimentu nabízím nepřeberné množství druhů a typů baterií do všech možných přístrojů. Při výměně baterií do Vašich hodinek používám vždy kvalitní značky, například švýcarské značky Eta nebo Renata, dále používám japonské baterie Maxell a Sony. Dále pak u mne můžete koupit originální baterie do naslouchadel, glukometrů nebo klasické baterie jako mikrotužkové, tužkové, střední a velké monočlánky, 3V, 6V a 12V značek Panasonic, Duracell, Energizer a spoustu dalších druhů alkalických baterií s dlouhou životností se zárukou proti vytečení.

Barometry, teploměry
Barometry nabízím jak digitální, tak ručkové mechanické. Vyrábějí se bud samostatně nebo v kombinaci s teploměrem a vlhkoměrem. Přístroje jsou zabudovány do dřevěné, plastové či kovové základny v různém pořadí. Teploměry se vyrábějí digitální nebo klasické rtuťové, dále pak záleží jen na Vašem vkusu, zda si vyberete ve dřevěném, kovovém nebo plastovém provedení. Prodávám i samostatné vlhkoměry.

Kovové náramky a tahy
Značka Condor představuje velmi široký výběr od těch nejmenších rozměrů až po atypické šíře a délky. Samozřejmostí jsou u náramků pojistky proti rozepnutí. Náramky a tahy si můžete vybrat v antialergické úpravě chromové, pozlacené, kombinované, titanové nebo z nerezavějící oceli. Prodávám i originální náramky na značkové hodinky Casio.

Řemínky, pásky
Opět nabízím velký výběr řemínků a pásků značek Condor a Extréme od nejužších rozměrů až po atypické extravagantní rozměry, délky a tvary. Materiálem se rozlišují na kožené a koženkové, plastové, šité plstěné a lepené. Dále si můžete zvolit antialergické přezky v chromové i pozlacené barvě. Též nabízím sportovní řemínky a  pásky s vlhkuvzdorným materiálem, pásky na suchý zip a originální řemínky a pásky na značkové hodinky Casio.